Barbuda
Įdomu, ar kam nors kilo klausimas dėl klausimo - kiek vatų iki dešimtųjų sunaudoja prietaisas, kad vienas ritinys būtų pradėtas nuo START mygtuko paspaudimo iki STOP paspaudimo. Druska, cukrus, mielės - nesunku apskaičiuoti, suskaičiuoti net vandenį, tačiau elektra nėra lengva, buitinis elektros skaitiklis duoda labai apytikslius rezultatus.

Pavyzdžiui, „Panasonic 2501“ pirmoje BASIC programoje, XL dydis ir „tamsi pluta“.

Ekonominis džiaugsmo turėti „naują žaislą“ komponentas gali būti papildoma paskata (kažkur baltas kepalas kainuoja 25 rublius, o kažkur 55) tiems, kurie dar nepirko duonos virimo aparato ir neparagavo malonumo valgyti savo žaislą. savo duonos.
Sens
Citata: Barbuda


Ekonominis komponentas iš džiaugsmo turėti „naują žaislą“ gali pasirodyti papildoma paskata (kažkur baltas kepalas kainuoja 25 rublius, o kažkur 55) tiems, kurie dar nepirko duonos virimo aparato ...
Ar tu juokauji?
O gal jūs kažkaip įsivaizduojate „tuos, kuriems ekonominis komponentas iš džiaugsmo turėti„ naują žaislą “gali būti papildoma paskata“?

Pavyzdžiui, neįsivaizduoju žmonių, kuriems 2-3 rubliai iš kepalo gali tapti paskata
sazalexter
Barbuda Tai jau buvo forume, apie 1 kW vienam kepalui
Barbuda
Citata: Sens

Ar tu juokauji?
O gal jūs kažkaip įsivaizduojate „tuos, kuriems ekonominis komponentas iš džiaugsmo turėti„ naują žaislą “gali būti papildoma paskata“?

Pavyzdžiui, neįsivaizduoju žmonių, kuriems 2-3 rubliai iš kepalo gali tapti paskata
Aišku, juokauju.
Norint įsivaizduoti žmones, kuriems tokia informacija taps papildoma paskata, pakanka gyventi šiaurėje arba vietovėse, kur tiekiama dėl laivybai tinkamų upių laikotarpio, ir kitose atokiose vietovėse.
Pavyzdžiui, duonos kepalas kainuoja 55–58 rublius (tai yra tikroji kaina), o parduotuvėje 1 kg miltų parduodama už 30 rublių.
Mes atliekame paprastą miltų skaičiavimą:
Tarkime, vidutiniškai šiauriečių šeima per dieną suvartoja 1 kepalą už 55 rublių kainą, tokia šeima per metus išleidžia tik duonai
55 rubliai x 365 dienos = 20 075 RUB
Dabar mes nusipirksime viryklę ir išsikepsime savo duonos, iš viso kepdami 0,6 kg miltų (30 rublių už kg):
0,6 x 365 x 30 =6 570 RUB
Kasdienės duonos kaina skiriasi tris kartus.

Visi receptai

Naujas receptas

© „Mcooker“: geriausi receptai.

Svetainės žemėlapis

Patariame perskaityti:

Duonos gamintojų pasirinkimas ir veikimas