Julija74-01
Sveiki! Aš dvi dienas tyrinėjau ir radau reikiamą džiovyklę. Pasirinkimas sustojo ties Sukhovoe MP 8. Išvaizda tiesiog nėra labai gera. Tikiuosi, kad tai bus simpatiškiau tiesiogiai. Atrodo, kad aš pasirinkau. Net radau, kur užsisakyti. Ir dabar mane sustabdo elektros energijos vartojimo klausimas. Jei džiovyklės galia yra 500 vatų, tada ji išleis 12 kW per dieną, o tai yra pagal mūsų tarifus, atsižvelgiant į 2,53 rublius už 1 kW, pasirodo 30 rublių. Jei džiovinate 12 valandų per dieną per mėnesį, paaiškėja, kad apie 500 rublių per mėnesį ((((((kažkas paaiškėja daug ((((kažkas iš tikrųjų pastebėjo, kiek jūsų džiovyklė išleidžia per 5–10 operacija) nurodytu galingumu?
SweetSveta
Julija, bet aš nemėgstu tokių tikslių skaičiavimų, nors pagal profesiją esu matematikė))) Galiu pasakyti vieną dalyką. Džiovyklę nusipirkome prieš mėnesį ir naudojome iki galo. Jie džiovino ne tik 12 valandų, bet ir 2 dienas iš eilės. Žinoma, ne visą mėnesį, bet daug ... Viena, ką galiu pasakyti, mano skaitiklis pagal rodmenis nelabai padidėjo. Svarbiau yra kažkas kita, tai darai pats, darai saugiau, skaniau. Tai kažkoks malonumas! Kai ji stovi ir nieko nedžiovina, mano širdis suspaudžia gerai, aš noriu nuolat ką nors džiovinti!
Valyusik
Džiovinti obuoliai mėnesį „Ryzhik 5“ nakties režimu. Elektros suvartojimas džiovintuvo galia 750 W padidėjo 45 kW, tai yra apie 70 rublių. Obuolius džiovinu beveik kiekvieną vakarą. Atliksiu šio mėnesio matavimus, parašysiu.
Administratorius
Aš kitaip vertinu gatavo produkto kainą iš džiovyklos: einu į parduotuvę ir matau, kiek kainuoja tas pats produktas, jei pats nesausinate, bet nusipirkote parduotuvėje ir kokios kokybės jis yra gautas iš mano namų ir įsigytas, galiojimo laikas parduotuvėje ir pan .. ...
Pavyzdžiui, porcinių grybų, sveriančių 45-50 gramų, pakuotė kainuoja apie 400–500 rublių.
Arba kitą dieną pamačiau nedidelį saulėje džiovintų pomidorų maišelį - 50 gramų kaina yra apie 150 rublių.
Dabar mes žiūrime į grybų kokybę pakuotėje ir gamybos laiką.
Arba skyriuje „Džiovinti vaisiai“ ieškokite razinų, obuolių, kivi, bananų ir kitų kainų ... ir perkelkite jas į sauso produkto, paruošto namuose, kainą pagal skonį, kokybę, išvaizdą ...
Taigi tai yra jūsų kaina, įskaitant elektros energijos ir dujų suvartojimą
formochka
ir vis dėlto, neturint vasarnamio, reikia pasiimti 1 kW džiovyklę, ar pakanka 500 W. (Pasirinkimas tarp „Belomo“ ir „Walter 1000“). Balta gali užaugti iki 8 dėklų, Walteris atrodo iki 15?
Ar kas nors turi realios patirties: 500 W džiovintuvas ir 1 kW džiovintuvas yra vienas pūtimo principas. įdėti maisto džiovinimo eksperimentą?
Administratorius

Visi receptai

© „Mcooker“: geriausi receptai.

Svetainės žemėlapis

Patariame perskaityti:

Duonos gamintojų pasirinkimas ir veikimas